RULLKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

429272. RULLKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Längd 76 cm
Bredd 44 cm
Höjd 96 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 76 cm
Bredd 44 cm
Höjd 96 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 511