KRUKA, keramik, Hasle, Danmark.

429255. KRUKA, keramik, Hasle, Danmark.

Diameter 41, höjd 37 cm.

Botten nagg samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 41, höjd 37 cm.

Antal besök: 3 869