KARIN OLSSON. Litografi. Signerad och numrerad 27/350.

429167. KARIN OLSSON. Litografi. Signerad och numrerad 27/350.

Bildmått 52.5 x 53.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Olsson (1928–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 52.5 x 53.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Olsson (1928–2006)

Antal besök: 1 963