PARTI TEXTIL, bland annat broderade dukar och vävnader, 1900-tal.

429124. PARTI TEXTIL, bland annat broderade dukar och vävnader, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat broderade och virkade dukar, vävda bonader. Bonad med väderkvarn, höjd 29 cm.

Slitage, fläckar. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 942