SKÅL, porslin, Noritaké, Japan, 1900-talets mitt.

429099. SKÅL, porslin, Noritaké, Japan, 1900-talets mitt.

Höjd 12 cm
Diameter 23,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm
Diameter 23,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 010