MATSALSMÖBEL, 6 delar, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

429078. MATSALSMÖBEL, 6 delar, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Spegelskänk bredd 160, djup 59, höjd 146.
Bord längd 110, samt två skivor om 45, bredd 88, höjd 77, 4 stolar höjd 100 cm.

Slitage, repor, märken, stolarna något instabila.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 060