DANTESTOLAR, 1 par, betsat trä, 1900-talets andra hälft.

429026. DANTESTOLAR, 1 par, betsat trä, 1900-talets andra hälft.

Gul tygklädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul tygklädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 486