MIDO, urverk, Ocean star, 1960-tal.

4290239. MIDO, urverk, Ocean star, 1960-tal.

Automatiskt uppdrag med datum.
Verknummer: 4949
Kaliber: 1137
Diameter: 31 mm
Separat plexiglas och krona medföljer.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Verknummer: 4949
Kaliber: 1137
Diameter: 31 mm

Antal besök: 222