PLÅTLEKSAKER, 3 delar, bland annat MT Masudaya Modern Toys samt Bandai, Japan, 1900-talets andra hälft.

429022. PLÅTLEKSAKER, 3 delar, bland annat MT Masudaya Modern Toys samt Bandai, Japan, 1900-talets andra hälft.

Flygplan, Beechcraft 3842, märkt Trade mark MT Modern Toys.
2 bilar varav en Ferrari Super America märkt Sign of quality Made in Japan.

Slitage och skador. Urverk och funktioner på flygplan skadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 909