429022. PLÅTLEKSAKER, 3 delar, bland annat MT Masudaya Modern Toys samt Bandai, Japan, 1900-talets andra hälft.
Flygplan, Beechcraft 3842, märkt Trade mark MT Modern Toys.
2 bilar varav en Ferrari Super America märkt Sign of quality Made in Japan.
Slitage och skador. Urverk och funktioner på flygplan skadade.