Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, skulpterad plysch, 1900-talets första hälft.
429009. FÅTÖLJ, skulpterad plysch, 1900-talets första hälft.
Gul klädsel.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Gul klädsel.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
601