BORD, glas/metall, modern design, okänd formgivare.

428954. BORD, glas/metall, modern design, okänd formgivare.

Diameter 120 cm. Höjd 50/35 cm.

Repor förekommer. Något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor förekommer. Något nagg.

Antal besök: 1 009