TESERVIS, 37 delar, keramik, Höganäs, 1900-talets andra hälft.

428878. TESERVIS, 37 delar, keramik, Höganäs, 1900-talets andra hälft.

8 tallrikar
8 tefat
8 tekoppar
1 kaffekopp
Tekanna
7 små fat
2 skålar
2 smörhundar.

Bruksslitage.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 tallrikar
8 tefat
8 tekoppar
1 kaffekopp
Tekanna
7 små fat
2 skålar
2 smörhundar.

Bruksslitage.
Nagg.

Antal besök: 638