YTTERFODER, keramik, Louise Adelborg, Rörstrand, 1900-talets början.

428860. YTTERFODER, keramik, Louise Adelborg, Rörstrand, 1900-talets början.

Randdekor. Höjd ca 14 cm.

Glasyrkrackeleringar. Spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randdekor. Höjd ca 14 cm.

Antal besök: 698