VINGLAS, 2 st, "Nobel", Gunnar Cyrén, 1900-talets andra hälft.

428837. VINGLAS, 2 st, "Nobel", Gunnar Cyrén, 1900-talets andra hälft.

Handmålade guldfärgade skaft. Etikettmärkta på bas samt märkta undertill. Kommer i originalförpackningar. Ej tillämpade för maskindisk.
Höjd 18 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Smärre slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 841