BORD, för skulptering, 1900-talets första hälft.

428819. BORD, för skulptering, 1900-talets första hälft.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Snurrbar skiva, höjd ca. 100 cm. Fotografi medföljer med Carin Nilson vid sitt bord.

Slitage, repor, slagmärken, slagen skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 755