EMMAFÅTÖLJ, plysch, 1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, plysch, 1900-tal.
428795. EMMAFÅTÖLJ, plysch, 1900-tal.

Emmafåtölj i djupmönstrad gul plysch, svängda ben i bonad bok.
Höjd 80 cm, bredd 58 cm, djup 60 cm, sittdjup 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 168