STENBORDSDUK, Skåne, 1900-TAL.

428786. STENBORDSDUK, Skåne, 1900-TAL.

Stenbordsduk med bl. a. geometrisk dekor och åttabladsstjärnor, mått 194x138 cm i färgerna blått, grönt, rött och vitt.
2-vådig med mittsöm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-vådig med mittsöm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 691