SKÅP. 2-delat 1700-1800-tal.

42876. SKÅP. 2-delat 1700-1800-tal.

Profilerade listverk och speglar. Senare målning,senare sammanfogat. Längd 98, bredd 34, höjd 168 cm.Gamla lås och nycklar, senare nyckelskyltar i smide.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 006