SYBORD, SYPUFF, samt div. textilier. 1900-talets mitt.

42869. SYBORD, SYPUFF, samt div. textilier. 1900-talets mitt.

Bordet i björk Längd 70,bredd 40, höjd 81 cm. Puffen:längd 58, bredd 35, höjd 50 cm.Libertygardiner.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 229