PARTI LEKSAKER, Linemar, Britains, Yonezawa, 1900 tal.

42868. PARTI LEKSAKER, Linemar, Britains, Yonezawa, 1900 tal.

Mercedes Benz, Linemar, med kartong.
Plåtbåt "Shooting star" Yonezawa.
3 st traktorer, Britains.
tröska Corgi, med mera.

Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st traktorer, Britains.
tröska Corgi, med mera.

Skador/slitage.

Antal besök: 1 253