KAFFETUNNA, Skånskans kaffe,1900-talets första hälft.

428674. KAFFETUNNA, Skånskans kaffe,1900-talets första hälft.

Höjd 75 cm.

Slitage. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.

Slitage. Rost.

Antal besök: 2 280