SABEL med BALJA, Tyskland, 1800-tal.

428661. SABEL med BALJA, Tyskland, 1800-tal.

Kavel i trä. Graverad klinga. Längd 106 cm.

Baljan med buckor. Slitage samt smärre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 120