DIVERSE, 6 delar, bl.a. teak och emaljskålar, 1900-tal.

42865. DIVERSE, 6 delar, bl.a. teak och emaljskålar, 1900-tal.

Skålar, 2 st, emalj, Emalux, Norge.
Skål, teak, Karl Holmberg AB.
Lampfot, 1950/60-tal.
Brevkniv, sjödränkt ek på furufot, Gunnar Kanevad.
Tekanna, rostfritt, design Jacob Jensen för Sigvard Bernadotte/Acton Björn.

Sigvard Bernadotte/Acton Björn.

Bruksslitage. Brevkniv med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, teak, Karl Holmberg AB.
Lampfot, 1950/60-tal.

Antal besök: 1 897