SERVERINGSVAGN, trä med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

428571. SERVERINGSVAGN, trä med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

Med utdragbar låda under skiva. På fyra hjul.
Längd exkl. hjul 81 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd inkl. handtag 69 cm.

Bruksslitage, märken, glasskiva med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd exkl. hjul 81 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd inkl. handtag 69 cm.

Antal besök: 436