ATLAS, Andrees Stora Handatlas, Andra Nordiska upplagan, Adolf Bonnier, Stockholm.

428560. ATLAS, Andrees Stora Handatlas, Andra Nordiska upplagan, Adolf Bonnier, Stockholm.

Ca 45 x 31 cm.

Slitage, skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45 x 31 cm.

Antal besök: 3 435