JOHN HEDAEUS. "Kv Junos gamla bakgård", akvarell, signerad.

428544. JOHN HEDAEUS. "Kv Junos gamla bakgård", akvarell, signerad.

32 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 030