SKULPTUR, Flicka med hårband. 1900/2000-tal.

42853. SKULPTUR, Flicka med hårband. 1900/2000-tal.

Vitt stenmaterial på marmorsockel.Sign. A Giannelli.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 080