KARAFF samt 6 st SNAPSGLAS, Monica Bratt, Reijmyre, 1900-talets.

428506. KARAFF samt 6 st SNAPSGLAS, Monica Bratt, Reijmyre, 1900-talets.

Mörktonat glas.
Karaff med propp, höjd 28 cm.
6 st snappsglas, höjd 10, 5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mörktonat glas.
Karaff med propp, höjd 28 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 948