SCHACKSPEL, bräden samt pjäser, 1900-tal.

428484. SCHACKSPEL, bräden samt pjäser, 1900-tal.

2 kompletta uppsättningar pjäser i plast samt trä. 2 bräden i trä. Plastpjäser märkta "Lowe". Brädenas storlek ca 45 x 45 / 36,5 x 36,5 cm.

Slitage, repor, störmärken, fläckar. Pjäser i trä med enstaka skador samt 2 bönder kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565