FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal.

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal.
428448. FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal.

Rygghöjd 75 cm
Bredd 91cm.

Bruksslitage.Tyg med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 75 cm
Bredd 91cm.

Bruksslitage.Tyg med fläckar.

Antal besök: 666