KÖPMANSDISK, fur, sent 1900-tal, 19 lådor.

428419. KÖPMANSDISK, fur, sent 1900-tal, 19 lådor.

Längd 177, bredd 42, höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 542