TAVELSTAFLI, 1900-tal.

TAVELSTAFLI, 1900-tal.
428413. TAVELSTAFLI, 1900-tal.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Ek, på hjul, längd ca. 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 376