SKRIVPULPET, barn, jugend, tidigt 1900-tal.

428404. SKRIVPULPET, barn, jugend, tidigt 1900-tal.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Bemålad med kineserier, längd ca. 52, bredd 28, höjd 91 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 837