SOFFA SAMT FÅTÖLJ, "Tellus" Folke Jansson för SM Wincrantz, 1900-talets mitt.

428388. SOFFA SAMT FÅTÖLJ, "Tellus" Folke Jansson för SM Wincrantz, 1900-talets mitt.

Soffans längd ca 160 cm. Klädsel i röd skinnimitation. Ben med avslutande metallknoppar.

Bruksslitage samt fläckar. Stötmärken på ben. Senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 996