CARIN NILSON(1884-1973). Fågelbad, Grottorpsmarmor, signerad.

428376. CARIN NILSON(1884-1973). Fågelbad, Grottorpsmarmor, signerad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Dekor med 2 ankungar, längd 70, bredd 55, höjd 26 cm.

Nagg på näbb.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg på näbb.

Antal besök: 1 601