Flakonger, 2 stycken, glas, 1800-tal.

4283452. Flakonger, 2 stycken, glas, 1800-tal.

Höjd ca 15,5-18,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15,5-18,5 cm.

Bruksskick.

Adress

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
M: 2
Antal besök: 192