HENRY ELDIN. Motiv från Spanien. Olja på duk. Signerad Eldin.

42832. HENRY ELDIN. Motiv från Spanien. Olja på duk. Signerad Eldin.

45x20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x20 cm.

Antal besök: 5 041