TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, diameter ca. 50 cm.

428322. TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, diameter ca. 50 cm.

Koppar och tyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar och tyg.

Bruksslitage.

Antal besök: 666