MATSALSGRUPP, 11 delar, rokokostil, 1900-talets första hälft.

428316. MATSALSGRUPP, 11 delar, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Ek. Stolar, 8 st. Karmstolar, 2 st. Bord, längd ca. 167, bredd 125, höjd 77 cm. Skivor 3 st á 47 cm.

Bruksslitage. Bord med repor, fläckar och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 028