SOFFA, s.k fästmanssoffa, ek, bildhuggare Boiart, Norrköping, 1900-tal.

428281. SOFFA, s.k fästmanssoffa, ek, bildhuggare Boiart, Norrköping, 1900-tal.

Längd 106 cm.

Omklädd i tyg designat av Linda Svensson, 2006, för IKEA.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 106 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 195