BYRÅ med stenskiva 1910-20-tal.

42828. BYRÅ med stenskiva 1910-20-tal.

Jugendstil i mahogny med skurna rönnbärskvistar och intarsia.Gråmönstrad stenskiva. Längd 96, bredd 56, höjd 82 cm.

Bra bruksskick, en nyckelbussning fattas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 714