SOFFBORD, teak, runt, Danmark, 1950/60-tal.

428215. SOFFBORD, teak, runt, Danmark, 1950/60-tal.

Dansk kontrollstämpel.
Höjd 59 cm, diameter 108 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dansk kontrollstämpel.
Höjd 59 cm, diameter 108 cm.

Antal besök: 13 971