LASSE ÅBERG. "Ingo läsk", färglitografi, signerad, E.A.

428130. LASSE ÅBERG. "Ingo läsk", färglitografi, signerad, E.A.

Bildyta ca 34,5 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 34,5 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 1 900