POTPURRIKRUKA med lock, fajans, Rörstrand, 1900-tal.

428127. POTPURRIKRUKA med lock, fajans, Rörstrand, 1900-tal.

Höjd 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 559