JOHN SJÖSVÄRD. Olja på pannå, "Hästar", signerad 51.

428018. JOHN SJÖSVÄRD. Olja på pannå, "Hästar", signerad 51.

29 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 33 cm.

Antal besök: 1 249