BOKHYLLA, 1900-tal.

BOKHYLLA, 1900-tal.
427967. BOKHYLLA, 1900-tal.

Längd 71 cm, bredd 24 cm, höjd 114 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
427967. BOKHYLLA, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 090