LEKSAKSBIL, plåt, "Commander",West Germany, 1950-tal.

427925. LEKSAKSBIL, plåt, "Commander",West Germany, 1950-tal.

Litograferad plåt.
Längd ca 42 cm.

Åldersslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litograferad plåt.
Längd ca 42 cm.

Åldersslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 1 398