POLHEMSLÅS, smide, märkt Hedlund, 1800-tal.

427916. POLHEMSLÅS, smide, märkt Hedlund, 1800-tal.

Längd ca. 14 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 14 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 847