KAMIN/SPIS, gjutjärn, Klafreström, 1900-tal.

427914. KAMIN/SPIS, gjutjärn, Klafreström, 1900-tal.

Diameter 28, höjd 21 cm.

Slitage samt rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 28, höjd 21 cm.

Slitage samt rost.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 710