JEAN BAPTISTE CAMILLE COROT. Efter. Olja på duk, uppklistrad på pannå, "The Dance of the Nymphs".

427891. JEAN BAPTISTE CAMILLE COROT. Efter. Olja på duk, uppklistrad på pannå, "The Dance of the Nymphs".

Kopia efter "The dance of the Nymphs" av Jean Baptiste Camille Corot. Målad av Rene-Jean Villan "J.V" 1945
Olja på duk uppklistrad på pannå
31 x 44 cm.

Bruksslitage samt pannå böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 44 cm.

Bruksslitage samt pannå böjd.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 469